<<  Airsoft  Club  Ełk  >>  
H&K G36 C  
Home Nowości Drużyna Uzbrojenie Zasoby Kontakt  
Airsoftowy Klub w Ełku,  Mazury, Polska  

Home

 

Heckler&Koch G36 należy do najnowocześniejszych konstrukcji na rynku broni palnej i został opracowany na zamówienie Bundeswehry. Wersję skróconą C (jak Commando) stworzono na potrzeby sił specjalnych. Broń jest poręczna, ergonomiczna i bardzo uniwersalna. 

G36C produkcji TM jest znakomitym opracowaniem. Manewrowość, niezawodność, wysoka szybkostrzelność i dobre osiągi sprawiają, że jest to znakomity wybór dla każdego gracza airsoftowego. Standardowa górna szyna montażowa umożliwia łatwy montaż lunety lub kolimatora. Na przedniej, dolnej szynie RIS można zamocować dodatkowy chwyt trzonkowy. Fabrycznie przygotowane jest miejsce na dołączenie dwóch bocznych szyn montażowych, np w celu umieszczenia latarki czy laserowego wskaźnika.

Minusem jest dość mała pojemność magazynków low-cap (tylko 50 kulek, ale za to jest wygodna możliwość łączenia kilku magazynków) oraz spore zużycie energii przez wzmocniony silnik EG1000, co przy konieczności stosowania małego akumulatora wymaga zapasowego źródła energii przy dłuższych strzelankach...

 

 


Ostatnia modyfikacja: 18 maja, 2006
(C) by Pik&ACE
Serwis sponsorowany przez firmę ElkNet s.c. - Usługi Internetowe