<<  Airsoft  Club  Ełk  >>  
Drużyna  
Home Nowości Drużyna Uzbrojenie Zasoby Kontakt  
Airsoftowy Klub w Ełku,  Mazury, Polska  

Home
Axel
Cichy
Dark
Mandek
Medium
Pik
TRex
Wesst
Zastoś

 

Wszystko zaczęło się w roku 2002, kiedy to Medium namówił Pika do zakupu pierwszych egzemplarzy airsoftowej "broni", w postaci pistoletów sprężynowych. Sporadyczne weekendowe spotkania strzeleckie przyciągnęły kilka zainteresowanych osób, z których Mandek i Cichy połknęli bakcyla na stałe. 

Pik w roku 2003 nabył AEGa, co w efekcie zaowocowało przezbrojeniem całej grupy na karabinki elektryczne. W roku 2005 niemal w całości team wyposażył się już w bron automatyczną, dzięki czemu istotnie wzrosła siła ognia grupy, a szanse poszczegolnych graczy wyrównały się. 

Początek roku 2006 przyniósł dla ACE burzliwy rozwój - liczba członków grupy się podwoiła! Od początku roku 2006 do zespołu dołączyli Axel, Wesst, Dark, Zastoś i Kane. 

Opis posiadanych przez nas egzemplarzy replik karabinków, wraz z uwagami eksploatacyjnymi, można znaleźć na stronie UZBROJENIE. Preferowanym umundurowaniem ACE jest mundur amerykański BDU Woodland wraz z kapeluszem, nazywanym Bonnie Hat.

Spotykamy się dość często, w sezonie letnim nawet co tydzień, w niedzielę lub soboty. Najczęściej nasze rozgrywki odbywają się na terenie byłej strzelnicy wojskowej na Szybie, gdzie urozmaicony teren sprzyja ciekawym scenariuszom. Mamy także kilka innych miejsc "rezerwowych".

Airsoft w wiekszości traktujemy zabawowo, jako rodzaj atrakcyjnego odreagowania stresów dnia codziennego, z możliwością aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Oprócz ACE pojawiła się także w Ełku druga grupa airsoftowa Zajechani (przy okazji pozdrawiamy! :-). Dzięki temu na strzelankach potrafi się pojawiać ponad 20 osób, a same akcje mogą przybierać znacznie bardziej ciekawy i złożony charakter.

Osoby z Ełku i okolic zapraszamy do udziału w naszych rozgrywkach. Na poczatku można choćby pooglądać, pokibicować, ze swojej strony możemy nawet wypożyczyć sprzęt, aby nowa osoba mogłą wypróbować "klimat" gry. Oczywiście zakup własnego wyposażenia na dłuższą metę jest niezbędny. Zainteresowanych prosimy o KONTAKT!

  


Ostatnia modyfikacja: 04 października, 2006
(C) by Pik&ACE
Serwis sponsorowany przez firmę ElkNet s.c. - Usługi Internetowe